12 tips om uw restaurant vol te krijgen

Gepubliceerd 31.05.2017 - Laatste update 31.05.2017
Inhoudsopgave
 1. 6 tips om goed te starten
 2. 1 - Het profiel van uw restaurant op IENS completeren
 3. 2 - Voeg een reserveerbaar menu toe aan het profiel van uw restaurant op IENS
 4. 3 - Installeer een reserveringsknop op de website en de Facebookpagina van uw restaurant
 5. 4 - Verhoog het aantal reserveerbare couverts op IENS
 6. 5 - Gebruik de IENS Manager om al uw reserveringen te beheren
 7. 6 - Controle uitoefenen over het TripAdvisorprofiel van uw restaurant
 8. 6 tips om verder te komen
 9. 7 - Vraag de klanten om hun mening te geven
 10. 8 - Antwoorden op negatieve of positieve commentaren
 11. 9 - Deelnemen aan het
 12. 10 - Neem deel aan speciale evenementen
 13. 11 - Contact houden met uw klanten
 14. 12 - Biedt een aanbieding aan om de mensen aan te moedigen om een tafel te reserveren in uw restaurant

Hebt u zich net ingeschreven op IENS ? Gefeliciteerd!

Nu vragen wij u om onze 12 tips te volgen om het volledige potentieel van uw restaurant te benutten op internet en in het bijzonder op !

6 tips om goed te starten

1 - Het profiel van uw restaurant op IENS completeren

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Een gedetailleerde pagina (prijzen, kaart en volledige menu's, restaurantcategorie, kwaliteitsfoto's, naam van de chef, etc) laat de klanten meer tijd doorbrengen op de pagina van uw restaurant en verhoogt tegelijkertijd de kans dat zij bij u reserveren.
Dat is hetzelfde als langs een mooi restaurant lopen en een glimlachende ober zien, u voelt zich thuis en hebt zin om te blijven!

2 - Voeg een reserveerbaar menu toe aan het profiel van uw restaurant op IENS

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Waarom stelt u geen aantrekkelijk en reserveerbaar menu voor op het profiel van uw restaurant?
Dat zou u helpen bij het aantrekken van meer klanten.

3 - Installeer een reserveringsknop op de website en de Facebookpagina van uw restaurant

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Met de reserveringsknop van IENS is het gemakkeljiker om de bezoekers van uw website of Facebookpagina ook werkelijk bij uw restaurant te laten reserveren. Het is helemaal gratis, ons team installeert het voor u en er wordt geen commissie geheven op de couverts.
40% meer reserveringen met een reserveringsknop

4 - Verhoog het aantal reserveerbare couverts op IENS

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Verhoog uw voorraad reserveerbare couverts op internet (IENS, TripAdvisor, uw website en uw Facebookpagina) via uw account bij IENS Manager. Ons team geeft u zonodig advies.
Deze stap is simpel! Wilt u meer online reserveringen?

5 - Gebruik de IENS Manager om al uw reserveringen te beheren

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Verhoog uw voorraad reserveerbare couverts op internet (IENS, TripAdvisor, uw website en uw Facebookpagina) via uw account bij IENS Manager. Ons team geeft u zonodig advies.
Deze stap is simpel! Wilt u meer online reserveringen?

6 - Controle uitoefenen over het TripAdvisorprofiel van uw restaurant

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Als dat het geval is, controleer dan uw pagina door te klikken op www.tripadvisor.nl/owners. U kunt dan de inhoud van uw pagina updaten, monitoren en opmerkingen beantwoorden.
Misschien wist u het niet, maar het is mogelijk dat u klanten uw restaurant al hebben gecreëerd op TripAdvisor.

6 tips om verder te komen

7 - Vraag de klanten om hun mening te geven

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Vliegen vang je niet met azijn. Hun ervaringen en commentaren zijn dus belangrijk. Een van de beste manieren om dat te bereiken is om hen aan het einde van de maaltijd vriendelijk te vragen een commentaar te schrijven op IENS en TripAdvisor. U kunt toevoegen «Uw mening is waardevol voor ons», om hen te verwijzen naar de betreffende pagina met commentaren. U komt er door hier te klikken: https://www.vistaprint.fr/lafourchette. Meestal doen klanten dat wel. Als ze niet willen, dring dan niet teveel aan. Laat ze zelf beslissen.
De opmerkingen van de klanten zijn uiterst waardevol om de kwaliteit van uw service te volgen en om andere klanten te overtuigen bij u te reserveren.

8 - Antwoorden op negatieve of positieve commentaren

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Als de klant een negeatief commentaar schrijft, sporen wij u aan om diep adem te halen en een eenvoudige, maar serieuze verklaring te geven, probeer concreet te zijn. U kunt ze ook uitnodigen om terug te komen om u te betrappen.
Soms kan een klant ontevreden zijn en dat is normaal, vergissen is menselijk!

9 - Deelnemen aan het

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Onze klanten sparen bij elke reservering Yums, IENS getrouwheidspunten. Ze kunnen deze Yums omzetten in een getrouwheidskorting van €10 of €25 bij een volgende reservering via IENS in een van de restaurants die deelnemen aan het programma. Door deel te nemen aan het getrouwheidsprogramma, zal uw restaurant zichtbaarder zijn op IENS en zult u dus meer reserveringen ontvangen. Hierdoor kunt u onze klanten ontvangen die «lekkerbekken» zijn en hen vaak naar het restaurant laten komen. Tenslotte, de deelname aan het programma is gratis, IENS betaalt u automatisch de getrouwheidskortingen terug in de vorm van een tegoedbon. Wacht niet meer en vraag aan uw IENS adviseur om u direct in te schrijven!
Het getrouwheidsprogramma van IENS trekt gratis onze beste klanten naar uw restaurant.

10 - Neem deel aan speciale evenementen

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Wij raden u van harte aan om er deel van uit te maken. De deelnemende restaurants in dit evenementengenre krijgen gewoonlijk veel zichtbaarheid op de site en de app en de e-mailcampagnes die aan de IENS-gemeenschap worden gestuurd. Deze evenementen genereren veel reserveringen.
IENS stelt restaurants voor om deel te nemen aan evenementen, zoals festivals, de restaurantweek, etc.

11 - Contact houden met uw klanten

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen U kunt het getrouwheidsgereedschap van IENS Manager gebruiken om te communiceren met een deel van uw klanten of met hen allemaal, door ze e-mailcampagnes te sturen en/of SMS-jes.
Een intelligente manier om uw klanten aan u te binden door ze uw nieuwe menu te laten ontdekken of een tafel te reserveren voor uw volgende speciale avond!

12 - Biedt een aanbieding aan om de mensen aan te moedigen om een tafel te reserveren in uw restaurant

Iens 12 tips om uw restaurant vol te krijgen Natuurlijk weet u dat het soms best moeilijk is klanten te krijgen, vooral op de maandagavonden bijvoorbeeld. Maar wist u dat het mogelijk is om voor bepaalde stille tijden een aanbieding voor te stellen om zo meer reserveringen te krijgen? Stelt u zich voor dat u start met een gemakkelijkere service, dankzij een korting van 30% op de kaart van 19:00 tot 20:00 uur (zoals het geval is bij happy hours) en zo de avond op de beste manier begint, met klanten!
U verschijnt hoger op de lijst van IENS en zal naar voren worden geplaatst op TripAdvisor.